Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2017-09-11T21:39:06+00:00

Firmamız Deniz Otomat 1991 yılında ( Serdal ve İsmail ATMACAOĞLU ) Kardeşler Tarafından kurulmuştur 3 adet Rovelver tezgahı ile başlayan firmamız. Talaşlı imalat sektöründe yan sanayide hizmet vermektedir. Bünyemizde Bulunan CNC Otomat,torna,index, rovelver, tezgahlarıyla, Doğalgaz bağlantı parçalarında kalite denyim ve Tecrübemizle üretim yapmaktayız, faaliyet gösterdiğimiz diğer sektörler otomotv yedek parça,elektirikli ev Aletleri,tente perde sistemleri mekanizma bağlantı parçaları,hidrolik,pnomatik bağlantı parçaları,dekorasyon ve Aksesuar parçalarını sipariş üzere üretmekteyiz.

Müşterilerimizin bizi Seçmelerinin öncelikli sebebinin firma olarak kuruluş tarihimizden bugüne kadar yaptığımız Her işte kaliteli ve sistemli bir şekilde çalışmamızın olduğuna inanıyoruz. Ve biz inanıyoruz ki; yalnızca var olmak Yeterli değil. Bu varlığı büyütüp yeni istihdamlar meydana getirmek gerek. Ancak bilinçsiz bir şekilde büyümenin Faydadan çok zarar getireceğini biliyoruz.

Müşterilerimizi memnun edip uzun süre çalışmak, ülkemizde imal edilemeyip yurt dışından ithal edilen ürünlerin ülkemizde de yapılabileceğini kanıtlamak ve ülkemize yatırımlar yaparak yeni istihdamlar yaratmak DENİZ OTOMATın kuruluşundan bugüne kadar vazgeçilmez hedeflerinde öncelik taşımaktadırlar.

” HİÇ BİR ŞEY İMKANSIZ DEĞİLDİR”

sözü ile hareket etmeyi prensip haline getirmiştir.

Ara: 0212 578 60 32